Tornooikalender BC Op De Meir

Reeks A

Voorronde

Tellers en Schrijvers

vr 05-05 19:00 A05 60   Roofthooft Marc  BC Op De Meir 50   Vangenechten Bryan  DBC De Leug 42   Van der Auwera Ivan  BC Woondecor De Weze Eddy Demuynck Wim
za 06-05 19:00 A10 50   Zwiers Riny  BC Op De Meir 50   Willems Eddy  BC De Ploeg 50   Hendrickx Eric  T.B.A. Biljartpalace Peeters André Stitschinsky Ivan
zo 07-05 19:00 A06 42   Van Rompaey Daniel  BC Mister 100 Lier 50   Roefs Roger  KBC. De Goeie Queue 42   Van Stappen Luc  DBC De Leug Bruneel Paul De Laet Rudy
zo 07-05 19:00 A07 42   Dogan Yilmaz  DBC De Leug 60   Van Orshaegen Sven  BC Op De Meir 42   Coenen Philip  BC Quality Zele Van Hooydonck Eddy Van Camp Koen
di 09-05 19:00 A08 60   De Laet Rudy  BC Op De Meir 42   Vloemans Patrick  Biljartvrienden Tu 42   Bolle Jean-Marie  Oostendse BA Bruyndonckx Koen Baetens Jan
di 09-05 19:00 A09 60   De Zwart Kay  T.B.A. Biljartpalace 50   Voets Alex  BC Op De Meir 60   Hermans Jerry  KBC. De Goeie Queue Augustinus Paul Leppens Eddy
wo 10-05 19:00 A01 50   Van Camp Koen  BC Op De Meir 42   De Busser Eric  BC Rio 50   Van Hoylandt Roger  Biljartvrienden Ge De Laet Rudy Klinkhamers Paul
wo 10-05 19:00 A02 42   Hendrickx Rudi  DBC De Leug 42   Bruneel Paul  BC Op De Meir 50   Aussems Max  Roy. BC Disonais Van Camp Freddy Teunen Leon
do 11-05 19:00 A03 42   Peeters Luc  BC Op De Meir 50   Aras Noël  BC Mister 100 Lier 50   De Witte Jeffrey  BC 'T Sleepbootje Bruneel Paul Voets Alex
vr 19-05 19:00 A11 60   Spoormans Martin  BC Biljart Express 50   Menheer Leslie  Kon. Eeklose BC 42   Delmez Dirk  BC Mister 100 Lier Bruyndonckx Koen Teunen Leon
wo 24-05 19:00 A12 42   Dens Robby  Krijt Op Tijd 42   Van Vosselen Christoph  Kon. BC De Gildevrienden 42   Vandevelde Kurt  BC Op De Meir Bruneel Paul Engels Jimmy
di 30-05 19:00 A04 60   Van Cromvoirt Wim  BC Op De Meir 50   Van Nijnatten Jeffrey  BC De Deken 42   Van Den Vonder Ronald  BC Mister 100 Lier Van Hooydonck Eddy Seymus Erwin
zo 04-06 13:00 A13 42   Henskens Toine  BC Op De Meir 50   Engels Jimmy  BC Op De Meir 42   Maes Kurt  BC Deurne Bruyndonckx Koen Baetens Jan

1/4 finale

Tellers en Schrijvers

do 18-05 19:00 A33 50   Aras Noël  BC Mister 100 Lier 42   Dogan Yilmaz  DBC De Leug 60   Caudron Frédéric  KBC. De Goeie Queue De Laet Rudy Voets Alex
do 01-06 19:00 A34 42   Van Den Vonder Ronald  BC Mister 100 Lier 42   Vandevelde Kurt  BC Op De Meir 60   Geysen Danny  BC De Ploeg Van Camp Koen Voets Alex
vr 02-06 19:00 A35 50   Vangenechten Bryan  DBC De Leug 60   Leppens Eddy  BC Op De Meir 60   De Groof Frank  DBC De Leug De Laet Rudy Van Orshaegen Sven
zo 04-06 19:00 A31 50   Roefs Roger  KBC. De Goeie Queue 60   Uijtdewilleggen Roland  BC Op De Meir   Van Camp Freddy Van Orshaegen Sven
di 06-06 19:00 A36 50   Van Camp Koen  BC Op De Meir   60   Celen Marc  BC Mister 100 Lier Peeters Luc Roofthooft Marc
wo 07-06 19:00 A37 50   Aussems Max  Roy. BC Disonais   60   Blauwblomme Henk  Kon. Brugse BC Van Dael Fred Vandevelde Kurt
do 08-06 19:00 A38 42   Bolle Jean-Marie  Oostendse BA 50   Menheer Leslie  Kon. Eeklose BC 60   Ceulemans Kurt  BC Mister 100 Lier Bruyndonckx Koen Baetens Jan
zo 11-06 19:00 A32 50   Engels Jimmy  BC Op De Meir 50   Willems Eddy  BC De Ploeg 60   Van Beers Barry  BC Op De Meir Bruneel Paul Peeters André
di 13-06 19:00 A39 60   De Zwart Kay  T.B.A. Biljartpalace 50   Ceulemans Bart  BC Mister 100 Lier 60   Merckx Eddy  DBC De Leug Peeters Luc Stitschinsky Ivan

1/2 finale

Tellers en Schrijvers

wo 14-06 19:00 A41 60   Ceulemans Kurt  BC Mister 100 Lier 42   Vandevelde Kurt  BC Op De Meir 50   Aussems Max  Roy. BC Disonais Van Camp Freddy Van Hooydonck Eddy
di 27-06 19:00   A42 60   Van Beers Barry  BC Op De Meir 60   Caudron Frédéric  KBC. De Goeie Queue 60   Merckx Eddy  DBC De Leug Augustinus Paul Van Camp Koen
wo 28-06 19:00   A43 60   Leppens Eddy  BC Op De Meir 50   Van Camp Koen  BC Op De Meir 60   Uijtdewilleggen Roland  BC Op De Meir Van Orshaegen Sven Stitschinsky Ivan

Finale

Tellers en Schrijvers

do 29-06 19:00   A51 60   Ceulemans Kurt  BC Mister 100 Lier Winnaar A42   Winnaar A43   Bruyndonckx Koen
Demuynck Wim
Baetens Jan

Reeks B

Voorronde

Tellers en Schrijvers

di 02-05 19:00 B01 34   Brees Jef  BC Op De Meir 34   Wyckmans Walter  Kon. BC Coloma 34   Türkben Murat  DBC De Leug Faes Ivo Oorts Emil
di 02-05 19:00 B02   27   Bruyndonckx Koen  BC Op De Meir 27   Boone Koen  BC Quality Zele Sysmans Frans Lambrechts Jos
do 04-05 19:00 B04 34   Gijsbrechts Patrick  BC Op De Meir 34   Schodts Edouard  BC Deurne 27   Bervoets Frans  KBC Kunst en Vermaak Brees Jef Van Tongerloo Jean
vr 05-05 19:00 B05 27   Dupont Jean Claude  KA Union 27   Boulanger Jean-Claude  TB Erquelinnes 34   Baetens Marc  Biljartvrienden Ge Oorts Emil Sysmans Frans
za 06-05 13:00 B19 34   van broeckhoven ludo  BC Kapelse 34   Mathysen Ronny  BC De Noorderkempen 34   Dupont Franky  Biljartvrienden Ge Teunen Leon Vertommen Guy
za 06-05 13:00 B23 34   Sevenants Yannick  BC Op De Meir 27   Gullentops walter  BC Mister 100 Lier 27   Slagmolen Frederik  Kon.Strombeek BC Seymus Erwin Klinkhamers Paul
za 06-05 19:00 B24 34   Zwiers Johan  BC Op De Meir 27   Van Gelder Kevin  DBC De Leug 34   Dewit Anthony  Kon.Strombeek BC Van Camp Koen Demuynck Wim
zo 07-05 13:00 B06 34   Van Camp Freddy  BC Op De Meir 27   Daelman Walther  BC 'T Sleepbootje 27   Thibaut Gaston  Kon. BC Zanzibar Faes Ivo Van Thielen André
vr 12-05 19:00 B08 34   Kerremans Yirki  DBC De Leug 34   Mathysen Wesley  BC De Noorderkempen 27   Van Wesemael Walter  Oostendse BA De Weze Eddy Demuynck Wim
vr 12-05 19:00 B09 27   Teunen Leon  BC Op De Meir   27   Verhoeven Dirk  BC Rio Brees Jef Faes Ivo
za 13-05 13:00 B03 34   Wellesen Wim  Masters B.A. 27   Cools Tim  BC Op De Meir 34   Hofman Raf  KA Union Seymus Erwin Vandevelde Kurt
za 13-05 13:00 B07   27   Tops Walter  Billiard Promotion Team 34   Van Laethem Rudi  BC De Ster Van Thielen André Van Tongerloo Jean
zo 14-05 19:00 B17 27   Van der Sloten René  BC Avenue 34   Brants Luc  BC De Deken 34   Lambrechts Jos  BC Op De Meir Van Dael Fred Sevenants Yannick
zo 14-05 19:00 B20 34   De Baets Ronny  Kon. Eeklose BC 34   Depooter Luc  BC Den Hof 34   De Meyer Erik  KA Union Vandevelde Kurt Cools Tim
di 16-05 19:00 B10 27   Seymus Erwin  BC Op De Meir 34   Everaert Roger  DBC De Leug 34   De Amicis Guiseppe  B.C.A.C Dampremy De Bolster Jean-Claude Van Hooydonck Eddy
di 16-05 19:00 B11 34   Stuiver Peter  BC Op De Meir 27   Adriaensen Karel  T.B.A. Biljartpalace 34   Parent Michael  B.C.A.C Dampremy Augustinus Paul Leppens Eddy
wo 17-05 19:00 B12 34   Bollansee Eddy  KBC. De Goeie Queue 27   Meulen Marc  BC Kapelse   Cools Tim Lambrechts Jos
wo 17-05 19:00 B13 27   Van Dael Fred  BC Op De Meir 27   Coekaerts Luc  KBC Kunst en Vermaak 34   Ceulemans Benny  BC De Ster Dom Davy Rossau Ludo
do 18-05 19:00 B14 27   Klinkhamers Paul  BC Op De Meir 27   Daelmans Patrick  BC Herentals 27   Nuyens Ronny  Biljartvrienden Tu Van Camp Freddy Baetens Jan
wo 24-05 19:00 B16 34   Verelst Rudi  BC Op De Meir 34   Van Aperen Jul  BC De Ploeg 27   Sommen André  BC De Ploeg Brees Jef Van Tongerloo Jean
do 25-05 13:00 B21 27   De Hertog Ives  KBC Ons Huis 34   Demuynck Wim  BC Op De Meir 27   Boels Patrick  BC Mister 100 Lier Van Hooydonck Eddy Verhaegen Constant
do 25-05 19:00 B18 27   Van Den Broeck Daniel  Krijt Op Tijd 27   Hendrickx Frans  KBC. De Goeie Queue 27   De Weze Eddy  BC Op De Meir Augustinus Paul Klinkhamers Paul
vr 26-05 19:00 B22 34   Caers Freddy  BC De Deken 34   Sysmans Frans  BC Op De Meir 34   Proost Eddy  KBC. De Goeie Queue Van Reet Roger De Laet Rudy
wo 31-05 19:00 B15 34   Augustinus Paul  BC Op De Meir 27   Van den Brande Constant  DBC De Leug 34   Catry Jan  Masters B.A. Bruneel Paul Cools Tim

1/4 finale

Tellers en Schrijvers

do 01-06 19:00 B34 27   Bervoets Frans  KBC Kunst en Vermaak 27   Meulen Marc  BC Kapelse 34   Caers Freddy  BC De Deken Peeters Luc Brees Jef
vr 02-06 19:00 B35 27   Dupont Jean Claude  KA Union 27   Nuyens Ronny  Biljartvrienden Tu 27   Gullentops walter  BC Mister 100 Lier De Weze Eddy Demuynck Wim
za 03-06 19:00 B31 34   Wyckmans Walter  Kon. BC Coloma 34   Van Laethem Rudi  BC De Ster   Klinkhamers Paul Van Hooydonck Eddy
za 03-06 19:00 B33 27   Cools Tim  BC Op De Meir 27   Van Dael Fred  BC Op De Meir 34   Depooter Luc  BC Den Hof Van Thielen André Van Tongerloo Jean
zo 04-06 19:00 B32 27   Boone Koen  BC Quality Zele 34   Stuiver Peter  BC Op De Meir 34   Heyman David  BC Quality Zele Nackaerts Luc Sevenants Yannick
wo 07-06 19:00 B37 27   Seymus Erwin  BC Op De Meir 27   Sommen André  BC De Ploeg 27   Boels Patrick  BC Mister 100 Lier Brees Jef Van Dael Fred
do 08-06 19:00 B38   27   Van Den Broeck Daniel  Krijt Op Tijd 34   Maes Rudy  BC Polygoon Augustinus Paul Vertommen Guy
vr 09-06 19:00 B36 34   Van Camp Freddy  BC Op De Meir 34   Catry Jan  Masters B.A. 34   Mathysen Ronny  BC De Noorderkempen Cools Tim Sysmans Frans
vr 09-06 19:00 B39 27   Verhoeven Dirk  BC Rio 34   Brants Luc  BC De Deken 34   Cornil Pascal  BC De Witte Molen Leppens Eddy Vergauwen Wesley

1/2 finale

Tellers en Schrijvers

do 15-06 19:00 B43 27   Van Dael Fred  BC Op De Meir 34   Catry Jan  Masters B.A. 34   Brants Luc  BC De Deken Peeters Luc Vergauwen Wesley
za 17-06 19:00 B42 34   Stuiver Peter  BC Op De Meir 27   Dupont Jean Claude  KA Union 34   Maes Rudy  BC Polygoon Van Beers Barry De Laet Rudy
zo 18-06 19:00 B41 34   Van Laethem Rudi  BC De Ster 34   Caers Freddy  BC De Deken 27   Seymus Erwin  BC Op De Meir Nackaerts Luc Sevenants Yannick

Finale

Tellers en Schrijvers

za 24-06 14:00   B51 27   Seymus Erwin  BC Op De Meir 34   Stuiver Peter  BC Op De Meir 34   Catry Jan  Masters B.A. Roofthooft Marc
Demuynck Wim
Vertommen Guy

Reeks C

Voorronde

Tellers en Schrijvers

wo 03-05 19:00 C01 22   Kühn Karel  BC Mister 100 Lier 22   Smits Wim  BC De Plakkers 18   Rossel Francis  KA Union Dom Davy Rossau Ludo
wo 03-05 19:00 C02 22   Langmans François  BC Op De Meir 15   Smits Matthias  BC De Plakkers 22   Van Hooydonck Guy  KA Union De Bolster Jean-Claude Verelst Rudi
do 04-05 19:00 C05 18   De Witte Franky  BC 'T Sleepbootje 22   Boels Bjorn  BC Mister 100 Lier 15   Schurmann Jack  BC Op De Meir Langmans François Verhaegen Constant
zo 07-05 13:00 C11 15   Stitschinsky Keanu  BC Op De Meir 22   Geerts Steven  Grobbendonkse BC 22   Faes Ivo  BC Op De Meir Stitschinsky Ivan Van Tongerloo Jean
za 13-05 19:00 C06 18   Van Reet Roger  BC Op De Meir 18   Metalidis Lazaros  Hasseltse BA 18   Goossens Jean  Kon. BC Astrid Bruyndonckx Koen Baetens Jan
za 13-05 19:00 C07 22   Verhaegen Constant  BC Op De Meir 18   Cools Nico  BC Nooit Volleerd 18   Van Den Branden Staf  Kon. BC Astrid Daelemans August Sevenants Yannick
zo 14-05 13:00 C04 22   Verschelden Marc  Kon. BC Zanzibar 22   Toussaint Ken  BC Rio   Vergauwen Wesley Van Reet Roger
zo 14-05 13:00 C08 18   Vertommen Guy  BC Op De Meir 22   Roosemont Bert  BC Woondecor 22   Eussen Gerardus  Oostendse BA Langmans François Verhaegen Constant
vr 19-05 19:00 C03 22   Vergauwen Wesley  BC Op De Meir 22   Van den Bergh Patrick  T.B.A. Biljartpalace 15   Maes Johnny  Grobbendonkse BC Daelemans August Verelst Rudi
di 23-05 19:00 C09 18   Melis Hervé  BC Herentals 22   Van der Elst Albert  DC De Deken 22   Olbrechts Svend  BC Mister 100 Lier Augustinus Paul Daelemans August
di 23-05 19:00 C10 18   Peeters André  BC Op De Meir 18   Geudens Ludo  Biljartvrienden Tu 22   Van den Berg Alfons  T.B.A. Biljartpalace Lambrechts Jos Langmans François

1/4 finale

Tellers en Schrijvers

do 25-05 19:00 C31 22   Boels Bjorn  BC Mister 100 Lier 22   Baetens Jan  BC Op De Meir 22   Van Parijs Christophe  RC Garnier De Bolster Jean-Claude Verelst Rudi
vr 26-05 19:00 C32 15   Smits Matthias  BC De Plakkers 22   Jansen Luc  BC Nooit Volleerd 22   Van Hool Marc  BC Mister 100 Lier De Weze Eddy Demuynck Wim
di 30-05 19:00 C33 22   Verschelden Marc  Kon. BC Zanzibar 18   Dom Davy  BC Op De Meir 18   Willemsen Peter  Biljartvrienden Tu Daelemans August De Bolster Jean-Claude
za 03-06 13:00 C38 22   Eussen Gerardus  Oostendse BA 18   Nackaerts Luc  BC Op De Meir 18   Ravache Jean  BC Duffel Oost Sevenants Yannick Vergauwen Wesley
za 03-06 13:00 C39 22   Olbrechts Svend  BC Mister 100 Lier 18   Geudens Ludo  Biljartvrienden Tu 15   De Vet Joannes  T.B.A. Biljartpalace Van Camp Freddy Quadens Frank
zo 04-06 13:00 C36 18   Goossens Jean  Kon. BC Astrid 22   Wuytack Gunther  Kon. BC De Gildevrienden 18   Van Dijck Jan  RC Garnier Faes Ivo Van Dael Fred
di 06-06 19:00 C37 22   Verhaegen Constant  BC Op De Meir 22   Geerts Steven  Grobbendonkse BC 22   Dom Marc  BC Herentals De Bolster Jean-Claude Van Reet Roger
zo 11-06 13:00 C34 15   Maes Johnny  Grobbendonkse BC 22   Vanherwegen William  KBC Kunst en Vermaak 22   Helsmoortel Rik  Oostendse BA Quadens Frank Nackaerts Luc
zo 11-06 13:00 C35 22   Smits Wim  BC De Plakkers 22   Lemoine Willy  Kon. BC Zanzibar 15   Vandenbroucke Joel  Oostendse BA Brees Jef Daelemans August

1/2 finale

Tellers en Schrijvers

wo 14-06 19:00 C43 22   Boels Bjorn  BC Mister 100 Lier 18   Geudens Ludo  Biljartvrienden Tu 18   Ravache Jean  BC Duffel Oost Dom Davy Rossau Ludo
zo 18-06 13:00 C41 15   Maes Johnny  Grobbendonkse BC 18   Dom Davy  BC Op De Meir 22   Verhaegen Constant  BC Op De Meir Cools Tim Sysmans Frans
zo 18-06 13:00 C42 22   Van Hool Marc  BC Mister 100 Lier   22   Wuytack Gunther  Kon. BC De Gildevrienden Bruneel Paul Vertommen Guy

Finale

Tellers en Schrijvers

za 24-06 14:00   C51 15   Maes Johnny  Grobbendonkse BC 22   Van Hool Marc  BC Mister 100 Lier 22   Boels Bjorn  BC Mister 100 Lier Peeters André
Demuynck Wim
De Weze Eddy